Poradnik najemcy

Poszukujesz magazynu? Zaufaj doświadczonym ekspertom

2021-02-15

Poszukujesz magazynu? Zaufaj doświadczonym ekspertom

Bez względu na wielkość i profil działalności Twojej firmy, wynajem magazynu lub jego budowa są inwestycjami, które warto przeprowadzić wspólnie z zaufanymi partnerami.

Aby zrealizować wszystkie zakładane cele potrzebujesz perfekcyjnej znajomości rynku i silnej pozycji negocjacyjnej, która pozwoli Ci uzyskać korzystne warunki najmu. Skuteczny doradca zadba o elastyczność rozwiązań oraz odpowiednie podejście ze strony dewelopera – wszystko po to, by zoptymalizować operacje wykonywane w magazynie. 

Wybór odpowiedniego magazynu warto powierzyć doświadczonym ekspertom. Agenci nieruchomości komercyjnych właściwie doradzą w najważniejszych kwestiach – począwszy od finansowania inwestycji do wyboru konkretnej lokalizacji i modelu najmu lub budowy nowego obiektu, który będzie wspierać Twój biznes. 

Zarządzanie powierzchnią magazynową powierz specjalistom 

Usługa zarządzania nieruchomością jest czynnikiem poprawiającym zarówno efektywność, jak i komfort najmu magazynu Eksperci dbają o odpowiednią aranżację przestrzeni i utrzymanie najwyższej jakości powierzchni przez cały okres umowy najmu. Troszczą się również o efektywne metody użytkowania obiektu, co przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji. 

Pamiętaj, że zlecenie tej usługi zarządzania nieruchomością na zewnątrz pozwoli w jeszcze większym stopniu skoncentrować się na podstawowej działalności i rozwoju Twojego biznesu. 

Jakość obsługi najemcy na każdym etapie 

Przy wynajmie magazynu najlepiej kierować się zasadą najwyżej jakości. Aby wybrać najlepsze rozwiązanie magazynowe dla Twojej firmy, pamiętaj, by na początku precyzyjnie określić Twoje cele i oczekiwania względem powierzchni. 

Warto stawiać na sprawdzonych doradców, którzy skutecznie pomogą przejść przez cały proces najmu, jak zespół ds. powierzchni magazynowych i logistycznych CBRE, który przeanalizuje atuty nieruchomości i jej lokalizację w kontekście prowadzonego przez Ciebie biznesu. 

Jeśli oprócz ofert na wynajem magazynu poszukujesz kompleksowej wiedzy na temat rynku powierzchni przemysłowo-logistycznych w Polsce sprawdź pierwszy na polskim rynku ekspercki przewodniki „Modern Industrial Standards Polska” (MISP)

Opracowanie jest dla Ciebie jeśli: 

  • Jesteś lub będziesz najemcą nieruchomości magazynowej
  • Zastanawiasz się, jaką specyfikację i lokalizację powinien posiadać Twój obiekt magazynowy
  • Planujesz inwestycje w sektorze logistycznym
  • Potrzebujesz praktycznej wiedzy o rynku magazynowym lub logistycznym 

​​Dzięki lekturze MISP lepiej poznasz rynek i jeszcze lepiej będziesz wiedzieć czego wymagać od nowoczesnej powierzchni logistycznej oraz przeznaczonej pod lekką produkcję. Pobierz broszurę MISP